Significantly more Bir şarkının sözlerinden yola çıkarak bir şeyler yazmak istiyorum. Aşık olmak aslında bir eylemden ziyade, hayattan bir kaçıştır. Nasıl diye soracaksınız. Aşık olmuş bir insanın hayattaki öncelikleri değişir. Artık tek başına düşünemez. Bir şekilde iki kişilik yaşamaya başlar hayatını. Kurduğu her hayalde, ikinci bir kişiyi düşünmeden edemez. Mantık yerini giderek duygulara teslim eder. Duygularda insanların mantıklı karar almalarının önündeki en büyük engeldir.

Website

http://treeclimbingplanet.com/?id=zolpidem-for-depression Hani şarkıda diyor ya; ” Sensiz bir dünyadayım, gerçekten uzak bir rüyadayım, muhtacım. Beni sensiz dünyadan, sonsuz rüyadan uyandır da git, muhtacım.” diye. Bakın iki cümle kendi arasında ne kadar çelişiyor. Yani mantıklı bir insanın kurabileceği bir cümle değil. İşte aşık olmuş kimselerde bu şekilde mantıksız düşünür. Tek amaçları aşık oldukları kişiyi kaybetmemektir. Onsuz bir dünya onlar için mümkün değildir artık. ”Yaşamak için senin sevgine muhtacım” sözleriyle zaten durumun ne kadar vahim olduğu anlaşılabilir.

ambien rem sleep behavior disorder

ambien cr early pregnancy Yani bu demek değil ki aşık olmak kötü bir şey. Ama her şeyin bir adabı olmalı. Bokunu çıkarmadan yaşamak lazım bazı şeyleri. Eğer karşıdaki kişiye onu kaybettiğiniz de, dünyanın sonu gelecekmiş hissiyatı verirseniz emin olun o ilişkide her daim kaybeden siz olursunuz.

lorazepam zolpidem interaction

ambien zolpidem for sale Kimse kimseye muhtaç olmadan yaşansa ilişkiler her şey daha yolunda gider. Ve iki tarafta üzülmez. Bir de insan yaşlandıkça artık ilişkilerde daha mantıklı adımlar atmaya başlıyor. Ama gençler ilk kez bu duyguyu tadıyor belki de, ve o duygunun esiri haline geliyorlar. Esaret aşktan dolayıda olsa kötü bir şeydir. İnsanın özgürlüğüne gem vuran her ne varsa, insan hayatından uzaklaştırılmalıdır bu aşk bile olsa.

http://treeclimbingplanet.com/?id=ambien-buzz

http://thecreeksidechurch.org/?awg=can-ambien-cause-low-sperm-count&fdc=a5 Neyse ben sadece düşüncelerimi yazdım. Kimse benim gibi düşünmek zorunda değil. Şimdi gelin hep birlikte malum şarkıyı dinleyelim. Ne dersiniz.

article source

http://spread-betting.com/?xs=ambien-induced-amnesia&3fa=d8 Web site

http://powerssquared.com/?sth=ambien-used-for-menopause&eef=b2

fass zolpidem actavis  

http://puresync.com/?page=ambien-jaundice&ce5=65

http://spread-betting.com/?xs=ambien-pain-killers&751=42

http://thecreeksidechurch.org/?awg=nombre-generico-y-comercial-del-zolpidem

İlgili Yazılar